20 Octombrie 2017, 08:47:39 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îți creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conține codul de activare al contului?

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola și precizează durata sesiunii.
Noutăți:

Pagina principală   Ajutor Autentificare Creează un cont  
Pagini: 1 [2]
  Imprimă  
Ajutor Subiect: router update  (Citit de 13534 ori)
Cristibmc
"L2 WebSmart" Member

Adresa de email
« Răspunde #15 : 15 Aprilie 2013, 00:18:22 »

multumesc frumos. doar acum am reusit sa vad asta. o sa incerc maine, mersi mult. revin cu amanunte.
Memorat
Cristibmc
"L2 WebSmart" Member

Adresa de email
« Răspunde #16 : 15 Aprilie 2013, 22:06:14 »

am facut ce era scris acolo, dar nu s-a intamplat nimic, sau se poate sa nu fi facut eu cava bine, nu stiu! asta e, iti multumesc ca ti-ai dat interesul sa ma ajuti! poate sa gasesc pana la urma sa vina cineva la mine care se pricepe si atunci ar mai fi sanse, sa vedem! iti doresc numai bine si multa sanatate. respect!
Memorat
Cristibmc
"L2 WebSmart" Member

Adresa de email
« Răspunde #17 : 16 Aprilie 2013, 00:59:48 »

ce zici ca am tot cautat pe net si zicea cineva ca a patit tot cam asa ceva cu routerul, iar problema era la incarcator! am schimbat incarcatorul si merge, dar trebuie sa fac rost de unul identic! revin cu amanunte si daca se adevereste problema trebuie scrisa in forum sa citeasca si altii care au nevoie!
Memorat
Vlad
"L3 Router" Member

DIR-615 & DIR-655 User

« Răspunde #18 : 18 Aprilie 2013, 10:48:43 »

Da, am auzit si eu de problema cu incarcatorul, acum nu stiu ce sa-ti spun, poti sa incerci.
Ai scos routerul din priza, ai tinut apasat butonul de reset, ai bagat din nou routerul in priza(tinand butonul de reset apasat) si nu s-a intamplat nimica?
Memorat
Cristibmc
"L2 WebSmart" Member

Adresa de email
« Răspunde #19 : 18 Aprilie 2013, 23:05:32 »

exact, nu s-a intamplat nimica! am facut rost de un alimentator si DE ACOLO A FOST PROBLEMA! acum merge ca inainte! mersi mult!
Memorat
D-Link Forum

Memorat
Pagini: 1 [2]
  Imprimă  

Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!